SPORDIKLUBID

Eestis brasiilia jiu-jitsu treeninguid pakkuvad spordiklubid

BJJ Hapsal

BJJ Hapsal

Haapsalu

mairon.lepik@gmail.com

www.facebook.com/BjjHaapsalu

BJJ Hapsal on Haapsalus tegutsev BJJ-klubi. Treeningud nii täiskasvanutele kui lastele. Klubi eestvedajateks Mairon Lepik (BJJ lilla vöö) ja Kristo Ernes (BJJ sinine vöö).

Hilti-Pärnu-logo

Hilti Bjj Pärnu

Pärnu

+372 569 72901

hiltibjjestonia@gmail.com

 www.hilti.codency.ee

Hilti Bjj Pärnu on Pärnus tegutseb brasiilia jiu jitsu klubi. Eestvedaja ja peatreener Robert Tomingas (BJJ must vöö).

krva

KRVA

Tallinn

+372 502 1832

info@taipoks.ee

www.krva.ee

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia (KRVA) tegutseb Tallinnas ja pakub erinevaid võitlussporditreeninguid. Klubi eestvedajateks Kevin Renno ja Andrus Alas, BJJ peatreener Brasiiliast pärit Sergio De Andrade Cabral (BJJ must vöö).

mmaces-bjj

MMAces

Pärnu

+372 522 8812

info@mmaces.ee

www.mmaces.ee

MMAces on Pärnus tegutsev spordiklubi, mis pakub erinevaid võitlussporditreeninguid. Klubi peatreener on Henri Hiiemäe (BJJ sinine vöö), brasiilia jiu-jitsu treeninguid viib läbi Argo Võigemast (BJJ sinine vöö).

ümmargune logo

Võimla

Tartu

+372 556 31192

info@voimla.ee

www.voimla.ee

Võimla on Tartu MMA- ja BJJ-klubi. Eestvedaja ja peatreener Jorgen Matsi (BJJ pruun vöö), treeninguid viib läbi ka Harry-Anton Talvik (BJJ must vöö).

1821034_300x300

3D Treening

Tallinn

info@3dtreening.ee

www.3dtreening.ee

3D Treening on Eesti suurim BJJ-klubi, kuid lisaks tegeletakse ka MMA ja üldfüüsiliste treeningutega. Klubi eestvedaja ja peatreener on Priit Mihkelson (BJJ must vöö),  kuid 3D Treening on koduklubiks ka mitmetele teistele blackbeltidele (Ronald Stimmer, Harto Vallimägi, Mardo Männimägi).